با این روش ها آرایشتان را جذابتر کنید

خانمانه

با این روش ها آرایشتان را جذابتر کنید

تغییر سبک آرایش صورت، آنقدرها هم کار سخت و پیچیده‌ای نیست، به این شرط که در انتخاب نوع و رنگ لوازم آرایشتان، دقت و سلیقه بیشتری به خرج دهید و خب کمی هم از عادت‌های همیشگی‌تان در آرایش کردن دست بکشید و پیشنهادهای جدید را امتحان کنید.

خط چشم رنگی و اکلیلی
اگر از کشیدن خط چشم مشکی و همیشگی خود خسته شده‌اید، این بار با یک سایه رنگی و یا طلایی اکلیلی یا نقره‌ای، خط چشم بکشید. حتی می‌توانید این سایه را به صورت یک لایه باریک، روی خط چشم مشکی بکشید. خط چشم رنگی، از ترندهای امسال است و زیبایی و جذابیت زیادی در چشم ایجاد می‌کند.

رژلب بولد و براق
امسال و سال گذشته، سال رنگ‌های های نود و مات برای رژلب بود که واقعا هم زیبا و جذاب هستند، خب اگر نیاز به یک تغییر عالی دارید، به سراغ رژلب براق و بولد بروید تا رنگ صورت و آرایش آن کاملا نو و جدید شود. رنگ زرشکی و ارغوانی، انتخاب جالبی به نظر می‌رسد. رژلب‌های قبلی‌تان را هم می‌توانید استفاده کنید اما حتما بعد از آن، برق لب را فراموش نکنید.

مژه‌های بلند را امتحان کنید!
یکی از معیارهای زیبایی چشم‌ها، پرپشت بودن مژه‌هاست، اما شما این معیار را کمی تغییر بدهید و دیگر به دنبال مژه‌های پرپشت و ضخیم نباشید. در عوض سعی کنید مژه‌هایتان کمی بلندتر از همیشه باشند. البته این کار به خودی خود باعث پرپشت شدن مژه‌ها می‌شود، اما شما سعی‌تان چیز دیگری است. برای این کار، کافیست که به جای استفاده از مژه مصنوعی سرتاسری، از مژه‌هایی که به صورت تارهای جدا از هم به کنار مژه‌ها اکستنشن می‌شوند استفاده کنید.

این نوع کاشته دانه‌ای مژه مصنوعی، به جای پرپشت کردن مژه‌ها به صورت مصنوعی، اندازه‌ مژه‌ها را بلند می‌کند و اصلا هم نمای غیر طبیعی ندارد

کمی طلایی زیبا
الان که دیگر استفاده از تکنیک استروبینگ پرطرفدار شده است، شما هم سریعا این تغییر آرایشی را امتحان و تجربه کنید. کافیست بعد از زدن فونداسیون، کمی هایلایتر طلایی بزنید. البته نه به همه جای صورت، فقط روی استخوان گونه، روی تیغه بینی و کمی هم چانه. سعی کنید با یک براش مناسب، به خوبی آن را در پوستتان محو کنید تا درخششی طبیعی در پوست و آرایش صورتتان ایجاد کنید.

استروبینگ صورت – آموزش کامل این ترفند آرایشی جدید

رژگونه
رژگونه، این لوازم آرایش دوست داشتنی و با نشاط را نباید فراموش کرد. سبک قدیمی رژگونه زدن را فراموش کنید. اینکه از ابتدا تا انتهای گونه‌ها را رژگونه بزنید، دیگر قدیمی شده است و جذابیتی هم ندارد. بر اساس مدلی که در سال ۲۰۱۸ بیشترین کاربرد را برای رژگونه زدن دارد، دیگر نباید مرکز صورت را رژگونه زد. در عوض مانند تصویر پایین، باید کمی از گوشه استخوان گونه را رد کنید و به کنار چشم‌ها برسید.

این مدل سبکی جدید و عالی است که آرایشتان را کاملا به‌روز و جذاب خواهد کرد.

پیشنهادی