مدل آرایش خاص مناسب تابستان

خانمانه

مدل آرایش خاص مناسب تابستان

در فصل تابستان علاوه‌بر اینکه سبک لباس پوشیدن تغییر می‌کند باید تغییراتی نیز در مدل آرایش نیز ایجاد کنید. مدل آرایش در فصل تابستان معمولا روشن‌تر می‌شود و می‌توان با استفاده از سایه‌های پر زرق‌وبرق و رژلب‌های جذاب و خوش‌رنگ آرایش بسیار زیبا و متفاوتی را داشته باشید.

در این قسمت ایده‌هایی زیبایی را از آرایش تابستانی آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها برای رفتن به عروسی، مراسم‌های خاص و یا دورهمی‌های دوستانه استفاده نمایید.

آرایش زیبا با رنگ بنفش ارغوانی

در نگاه اول به این آرایش رنگ زیبای بنفش دیده می‌شود. در این آرایش تابستانی، چشم‌ها به طور کامل آرایش شدده و لازم است تا از یک رژلب با رنگ نود و کالباسی استفاده کنید. این ایده‌ی آرایشی با رنگ بنفش ارغوانی را می‌توانید برای آرایش شب و یا آرایش روز استفاده کنید. علاوه‌براین می‌توانید این سبک از آرایش را با تناژهای دیگری از رنگ بنفش نیز امتحان کنید و آن را با رنگ لباس و یا اکسسوری خود ست نمایید.

آرایش با رنگ صورتی ملایم

اگر ترجیح می‌دهید که آرایشتان بسیار ظریف و زیبا باشد، مطمینا این آرایش زیبا با رنگ صورتی ملایم را دوست خواهید داشت. یک سایه‌ی صورتی ملایم که درخشش ظریفی نیز دارد، در کنار خظ چشم ساده و مشکی، چشم‌هایتان را بسیار زیباتر و جذاب‌تر نشان دهد. این آرایش دخترانه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شرکت در مراسم عروسی باشد.

آرایش برنزی 

رنگ‌های برنزی برای آرایش تابستانی بسیار عالی هستند. رنگ‌های برنزی که حالتی شبیه به قهوه‌ای مایل به زرد دارند باعث می‌شوند تا چشم‌هایتان درشت‌تر دیده شود. این سبک از آرایش یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آرایش شب است. رژلب گوشتی و مایع در کنار آرایش چشم اسموکی یکی از مناسب‌ترین انتخاب‌هاست.آرایش تابستانی با خط چشم سبز و درخشان

بسیاری از افراد تمایل دارند که رنگ چشم‌هایشان را بهتر و واضح‌تر نشان دهند. برای این منظور استفاده از خط چشم بلند و متناسب با رنگ چشم می‌تواند بهترین گزینه باشد. آرایش تابستانی حالتی کلاسیک دارد و می‌توان آن را به هر رنگ دیگری از خط چشم امتحان کرد.

آرایش دراماتیک با سایه سبز تیره

اگر تمایل دارید آرایش چشم‌هایتان دراماتیک و جذاب باشد، سایه چشم اسموکی با رنگ تیره سبز را نیز امتحان کنید. این سبک از آرایش نیز یکی از انتخاب‌های مناسب برای آرایش شب است.

آرایش تابستانی درخشان

اگر به یک مراسم خاص و یا عروسی دعوت شده‌اید پس در انتخاب این آرایش درخشان و جذاب تردید نداشته باشید. آرایش چشم اسموکی – طلایی در کنار رژلب صورتی، چهره‌ای بسیار جذاب و زیبا را برایتان ایجاد می‌کند. برای قسمت طلایی و پر زرق وبرق آرایش چشم می‌توانید از رنگ دیگری که تناسب بیشتری با رنگ لباستان نیز دارد استفاده کنید.

آرایش تابستانی با چشم‌های درخشان و لب‌های پررنگ

این مدل آرایش تابستانی یک ایده‌ی خوب برای استفاده از رنگ آبی را نشان می‌دهد. آرایش چشم ساده‌ای که با سایه طلایی و درخشان، خط چشم مشکی در بالای پلک و خط چشم آبی پر زرق‌وبرق در پلک پایین تکمیل شده است. در کنار این آرایش تابستانی استفاده از یک رژلب براق و پررنگ نیز انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

پیشنهادی