مدل آرایش لایت مناسب فصل بهار

مدل آرایش لایت مناسب فصل بهار

روزهای بهار با آب و هوای دلپذیر و دلچسبش، اگر به تقویم و تاریخ توجه نکنیم، از همین روزهای پایانی اسفند آغاز شده است و لذت بردن از این همه تغییر در این فصل بسیار عالی است. این آب و هوا حتما خانم‌ها را برای یک آرایش جذاب و سبک که رنگ‌های شاد و ملایم در آن به کار رفته‌اند تشویق می‌کند. مدل آرایش لایت و اروپایی که…

آرایش پوست بسیار جذاب و حرفه‌ای و آرایش چشم اسموکی که ترکیب این دو با رژلب گلبهی-قهوه‌ای بسیار عالی شده است. آرایش و رنگ ابرو هم در این مدل بسیار زیباست و بر جذابیت آن افزوده است.

یکی از اصول آرایش ملایم این است که همه نوع آرایش را با هم انتخاب نکنید، وقتی خط چشم پهن و پررنگی مانند این مدل دارید، فقط کمی سایه و رژلب ملایم برای آن کافی است.

مژه‌هایی پررنگ و فریبنده، رژلب صورتی و آرایش ابروی زیبا، همین برای یک آرایش لایت و ملایم کافی است.

آرایش چشم اسموکی قهوه‌ای با موهای بلوند بسیار ترکیب و هماهنگی خوبی ایجاد می‌کند.

این آرایش ملایم را با رژلب صورتی در این روزهای زیبا استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

در این آرایش تازگی و رنگ زیبای رژگونه مرجانی رنگ بیش از آرایش چشم و لب مورد توجه قرار می‌گیرد. هماهنگی رژلب و رژگونه هم مدل زیبایی است که حتما باید آن را امتحان کنید.

همه چیز در این مدل، ملایم و زیباست و نقطه قوت آن روی مژه‌های بلند و مشکی است که با رنگ ابروی روشن خیلی جذاب‌تر شده است.

به ترکیب رنگ استفاده شده در این آرایش توجه کنید. مژه‌هایی پر و بلند، سایه تک رنگ طلایی و رژلب رنگ لب که روی آن برق لب زده شده است. کمی هم رژگونه که فقط هاله‌ای زیبا از سایه روشن روی گونه ایجاد کرده است. این آرایش ملایم را حتی برای مجالس و مهمانی‌ها هم می‌توانید امتحان کنید.

این هم یک آرایش ملایم دیگر که از بقیه مدل‌ها لایت‌تر است. در این آرایش سایه چشم بسیار کمی استفاده شده است و ابروها هم آرایش زیادی ندارند و این هم به خاطر این است که خود ابروها پر و مرتب هستند که دیگر لازم نیست با آرایش آن را تقویت کرد.

نقطه اتکای این آرایش هم فقط روی چشم‌هاست. از رژلب استفاده نشده و فقط کمی برق لب به کار رفته است.

پیشنهادی