آموزش آرایش دخترانه خاص و شیک

آموزش آرایش دخترانه خاص و شیک

یک آرایش جذاب و دخترانه می‌تواند زیبایی و ظرافت ویژه‌ای را برای خانم‌ها ایجاد کند. ایده‌های آرایشی جدید وزیبایی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها در بهتر شدن هرچه بیشتر آرایش، استفاده کرد!آرایش کردن و داشتن آرایشی مناسب و جذاب یکی از ویژگی‌های خانم‌های زیبا و خاص است. انتخاب مدل آرایش و میکاپ برای مهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای اینکه آرایشی جذاب و خیره‌کننده داشته باشید استفاده از ترفندهای آرایشی و رعایت نکات ریز در آرایش می‌تواند باعث بهتر شدن آرایش شود.

البته خانم‌های زیبا همیشه به آرایش نیاز ندارند و با روش‌های مختلفی میتوان بدون آرایش هم زیبا بود. آرایش کردن به منظور برجسته کردن نقاط زیبای چهره، صورت می‌گیرد و نباید بیشتر از حد معمول باشد زیرا در این صورت تاثیرات منفی بر روی زیبایی صورت خواهد داشت.

در این قسمت از زیبامون دات کام مدل‌های آرایش دخترانه و جذاب را مشاهده کنید و از آن‌ها ایده بگیرید. با ما همراه باشید.

آرایش زیبا و جذاب دخترانه
یک آرایش ساده و زیبای دخترانه که هیچگونه اغراقی در آن به کار نرفته است و با آرایش کردن، قسمت‌های مختلف صورت را زیباتر و جذاب‌تر کرده‌اند.

آرایش دخترانه شیک با رژلب آمبره
اگر چشم‌های درشت و جذابی دارید حتما این سبک از آرایش چشم با خط چشم کشیده و مژه‌های بلند را حتما امتحان کنید. رژلب آمبره یا سایه روشن نیز یکی از بهترین انتخاب‌ها در کنار این آرایش جذاب و زیبای دخترانه است.

آرایش دخترانه با رژلب صورتی و براق
یک آرایش ساده و ملایم دخترانه که از رنگ‌های شاد و براق برای آن استفاده شده است. سایه سفید و براق در گوشه چشم، خط چشم باریک و ساده و رژلب براق همگی از آیتم‌های مناسب برای یک آرایش دخترانه و ساده هستند.

آرایش چشم دخترانه
اگر می‌خواهید چشم‌هایتان مرکز توجه باشند باید از یک آرایش متفاوت و خاص برای آن استفاده کنید. زمانی که از یک آرایش کامل و خیره‌کننده برای چشم‌ها استفاده می‌کنید بهترین پیشنهاد این است که آرایشی ساده برای لب و سایر قسمت‌های صورت داشته باشید تا زیبایی چشم‌ها بهتر دیده شود.

آرایش زیبا و ملایم دخترانه
اسنفاده از هایلایتر باعث می‌شود تا درخشندگی خاصی برای چهره و آرایشتان ایجاد شود و یک آرایش ساده را بسیار جذاب‌تر خواهد کرد.

آرایش ساده با سایه چشم اکلیلی
یک آرایش زیبا و متفاوت که از ترکیب سایه چشم دودی و سایه اکلیلی برای آن استفاده شده است. این آرایش چشم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آرایش شب است و معمولا با هر رنگ لباسی می‌توان آن را ست کرد.

آرایش مات و زیبا دخترانه
اگر می‌خواهید چشم‌هایتان زیباتر و درشت‌تر از حالت طبیعی دیده شود بهتر است از یک سایه روشن و سفید رنگ در گوشه داخلی چشم استفاده کنید. براق و روشن بودن گوشه چشم در کنار یک آرایش مات و ملایم زیبایی و جذابیت ویژه‌ای را برایتان ایجاد خواهد کرد.

پیشنهادی