چند نکات ساده آرایشی برای خانمهای عینکی

رمان

چند نکات ساده آرایشی برای خانمهای عینکی

مسلما تمام خانم‌هایی که از عینک استفاده می‌کنند، سعی در بهتر کردن استایل و آرایش خود با عینک دارند که هم بتوانند ظاهر زیباتری داشته باشند و هم اینکه خود را مجبور به استفاده از لنزهای طبی نکنند. درست است که استفاده از لنزها، صورت را از وجود یک جسم خارجی رها می‌کند، اما آن هم دردسرهای خود را دارد که لااقل برای استفاده دایمی مناسب نیست. بنابراین با یادگیری چند ترفند ساده، می‌توانید با عینک هم آرایش زیبایی داشته باشید…اگر از استفاده کردن از لنزهای طبی (مراقبت از لنزهای طبی و آرایشی) برای اینکه بتوانید در جشن‌ها و مهمانی‌ها آرایش بهتری داشته باشید، خسته شده‌اید، با یادگیری این ترفندهای ساده می‌توانید آرایش زیباتر و جذاب‌تری با عینک داشته باشید.

آرایش اغراق‌آمیز با فریم اغراق‌آمیز

اگر به استفاده از عینک‌های فریم بزرگ و با رنگ‌های متنوع علاقه دارید، برای چشمانتان از سایه‌های اغراق‌آمیز با رنگ‌های جلب توجه کننده استفاده کنید. این ترکیب عینک با سایه، چشمان و آرایش شما را جذاب‌تر می‌کند.

خط چشم پهن و بزرگ

اگر عینک با فریم بزرگ به چشم می‌زنید، حتما خط چشم پهن و بزرگ نیز به کار ببرید تا چشمانتان بزرگ‌تر جلوه کند و پشت قاب بزرگ عینکتان مخفی نشود.

رژلب

یکی از بهترین کارها برای جذاب‌تر کردن آرایش با عینک، استفاده از مدل آرایش با رژلب صورتی پررنگ است، مخصوصا اگر فریم عینک تیره باشد.

ست کردن رنگ‌ها

فریم‌های رنگی را با رژلبی همرنگ آن هماهنگ گنید تا جذاب‌تر شوید و آرایشتان به چشم آید.

فرمژه

قبل از آرایش کردن، حتما مژه‌هایتان را فر کنید تا چشمانتان بازتر و درشت‌تر دیده شود.

پرایمر

اگر می‌خواهید عینک روی بینی شما سر نخورد، حتما قبل از آرایش، از پرایمر سایه چشم روی بینی و در قسمتی که عینک روی آن قرار می‌گیرد، استفاده کنید.

آرایش ابرو

حتما برای ابروها هم یک آرایش جذاب با رنگ مناسب در نظر بگیرید. آرایش کامل بدون ابروی مناسب، اصلا زیبا نیست.

خط چشم گربه‌ای جذاب

حتما این مدل آرایش با خط چشم گربه‌ای و سایه چشم طلایی را امتحان کنید تا زیبایی چهره‌تان با عینک بیشتر شود. این آرایش برای هر چشمی مناسب است

پیشنهادی