آموزش آرایش چشم با لنز قهوه ای

آموزش آرایش چشم با لنز قهوه ای

استفاده از لنزهای زیبایی برای تغییر چهره و جذابیت بیشتر، باعث می‌شود تا به سبک آرایش مناسب و زیباتری نیاز داشته باشید تا کاملا جذاب و طبیعی به نظر برسید.امروزه استفاده از لنزهای زیبایی در بسیاری از مراسم‌ها و حتی برای استفاده روزانه، پر کاربرد و عمومی شده است. مدل‌های مختلف لنز با رنگ‌های متفاوت که از میان آن‌ها تناژ رنگ قهوه‌ای به دلیل نزدیک بودن به رنگ طبیعی چشم‌ها، بیشتر از بقیه طرفدار دارد. خب معلوم است که داشتن یک سبک آرایش زیبا و اصولی، می‌تواند تکمیل کننده استفاده از لنزهای آرایشی باشد. در ادامه مدل‌های آرایشی مناسب با این رنگ لنز را مشاهده خواهید کرد.

آرایش چشم تیره با سایه مشکی و ارغوانی
۱٫ مدل آرایش چشم غلیظ که در آن از ترکیب سایه مشکی و ارغوانی استفاده شده است. این قاب تیره که در اطراف چشم‌های دارای لنز قهوه‌ای ایجاد شده است، جذابیت و گیرایی چشمان شما را دو چندان خواهد کرد.

آرایش غلیظ عربی
۲٫ این هم یک مدل دیگر آرایش که با کمی سایه قهوه‌ای و خط چشم پهن مشکی همراه است و برای استفاده در کنار لنز چشم قهوه‌ای روشن بسیار مناسب می‌باشد. ضمن اینکه مژه مصنوعی بلند و پر‌پشت و ابروهایی به رنگ قهوه‌ای خیلی روشن، به جذابیت بیشتر این آرایش افزوده است.

آرایش چشم تیره با رنگ ابروی روشن
۳٫ مدل آرایش بسیار ملایم اما شیک. این رنگ لنزهای قهوه‌ای روشن و تیره با این سبک آرایش که ابروها و لب در آن بسیار ملایم آرایش شده‌اند، برای خانم‌های جوان و زیبا پسند امروزی خیلی مناسب است.

آرایش چشم دودی طلایی
۴٫ استفاده از رنگ سایه طلایی در کنار خط چشم و مژه‌های مشکی و بلند بسیار هم‌خوانی دارد و رژلب هم در این آرایش صورتی کم‌رنگ است که تمرکز روی چشمان را دوچندان کرده است. اگر دوست دارید که لنز قهوه‌ای به چشمانتان بزنید، حتما از سایه طلایی نیز در کنار آن استفاده کنید.

سایه چشم طلایی اکلیلی
۵٫ این هم یک مدل دیگر از هماهنگی سایه طلایی با رنگ لنز قهوه‌ای!

آرایش ملایم با خط چشم گربه ای پهن
۶٫ مدل آرایش بسیار لایت و زیبا با لنز قهوه‌ای، برای کسانی که دوست ندارند آرایش غلیظ داشته باشند. همینطور که می‌بینید، خط چشم پهن گربه‌ای شکل و کمی ریمل به این چهره، زیبایی بسیار زیادی بخشیده است.

۷٫ در این مدل آرایش که رنگ لنزها بسیار تیره است، از رنگ صورتی برای رژلب به خوبی استفاده شده است. ضمن اینکه ترکیب مژه‌های نامنظم بلند و رنگ موی مشکی نیز به خوبی بر گیرایی و زیبایی چهره افزوده است. این مدل را حتما امتحان کنید!

مژه های بلند و آرایش صورت غلیظ
۸٫ در این مدل آرایش هم رنگ رژ و لنز قهوه‌ای روشن که با پوست بسیار روشن این شخص هماهنگ شده است، بسیار زیبا می‌باشد. رژلب نارنجی در کنار لنز قهوه‌ای خیلی درخشنده است.

پیشنهادی