آرایش مناسب برای مهمانی ها

آرایش مناسب برای مهمانی ها

برای مهمانی و عروسی، آرایش صورت یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین قسمت‌های آماده شدن است. با دیدن میکاپ‌های ترند دنیا، بهترین مدل آرایش صورت را داشته باشید!آرایش صورت مناسب، یکی از مهم‎ترین فاکتورهای حضور در هر مکانی می‌باشد. چه‌ بسا با لباسی بسیار زیبا و عطری خوش‌بو، مناسب و ماندگار وارد جمعی شدید و ناگهان مشاهده کردید که آرایش‌تان با جمع و حتی لباسی که پوشیدید هم‌خوانی ندارد!! در ادامه با تعدادی از زیباترین آرایش صورت، آرایش چشم و رژ لب هایی که استایل شما را بی‌نهایت تغییر می‌دهند آشنا خواهید شد،

۱۵- رژ لب گوشتی و سایه اسموکی قهوه‌ای ملایم
درخشش روی پوست او بسیار تازه و روشن است، ترکیبی عالی از قهوه‌ای و فندقی که با رنگ پوست اصلی او نیز بسیار هماهنگ است و همزمان زیبایی خاصی را با کمی رنگ دوده‌ای به‌وجود آورده است. رنگ رژلب، تصویری بسیار کامل و عالی با رنگ اصلی لب او به‌وجود آورده که برای مهمانی‌های شبانه ترکیب جالبی است و نیازی به رنگ اضافه ندارد. این آرایش صورت با تمام لباس‌های مهمانی و حتی استایل‌هایی که برای طول روز است، بسیار جذاب می‌شود.

۱۶- رژ لب کالباسی، ابرو اسپرت و مژه های انبوه
این مدل آرایش صورت با هر لباسی که فکرش را بکنید هم‌خوانی دارد و به دلیل روشن بودن و سبک بودنش برای هر فعالیت روزانه‌ای مناسب است و یکی از بهترین مدل‌های آرایشی برای مهمانی‌های نیمه رسمی (یا حتی در محل کارتان) می‌باشد.

۱۷- سایه چشم متالیک صورتی و رژ لب صورتی شیمری
صورتی معمولا آرایشی ملایم برای مهمانی‌ها و دورهمی‌هاست، اما این مدل آرایش در عین این‌ که درخشش خاصی دارد و هیجان‌آور است، اما بیش از حد هم نیست! رنگ صورتی که در چشم‌ها استفاده شده با اندکی براق کننده و لب‌ها با میزان بیشتری درخشش، ترکیب جذابی را به‌ وجود آورده‌اند. مدل اسموکی صورتی چشم‌ها برای عکاسی و بسیاری از رنگ‌های پوست بسیار عالی می‌شود.

۱۸- رژ لب قرمز بولد و سایه چشم متالیک نقره‌ای
مدل آرایش صورت رایج برای مهمانی در نظر اکثر مردم لب‌هایی قرمز و چشمانی همانند گربه می‌باشد و وقتی یک تعطیلی رسمی در این میان باشد، مقداری سایه درخشان نیز به آرایش اضافه می‌شود. در این تصویر سایه نقره‌ای و نوک مدادی توسط اکلیلی آبی تشدید شده، ولی به خوبی باهم ترکیب شده‌اند. مژه‌های پرپشت و پهن جایگزین خط چشم گربه‌ای شده‌اند. رژلب قرمز (این‌بار به حالت مات!) همچنان به قوت خود باقی مانده است.

۱۹- سایه چشم متالیک، رژ لب بنفش هالوگرافیک و خط چشم گربه ای
آرایش‌های خیلی کمی وجود دارند که در آن‌ها چشمان شما نقطه قوت آرایش صورت نباشند، اما این آرایش فقط در مورد چشم‌ها است! خط چشم‌ها و بخصوص دنباله آن، در این آرایش نمایانگر کمال این هنر است. مژه‌ها ایده‌آل‌ترین حالت از مدل پرپشت و کامل پخش شونده هستند و درخشش نقره‌ای رنگ گوشه داخلی چشم نقطه تمرکز این آرایش را نشان می‌دهد. رنگ درخشان بنفش روی لب‌ها به شدت بخشیدن درخشش چشمان در این آرایش بسیار کمک می‌کند.

۲۰- رژ لب نود، سایه چشم اسموکی متالیک و پوست برنزه
اضافه کردن رنگی طلایی و برنزی و همچنان روشن و ملایم نگه داشتن آرایش چشمان در این مدل هم بسیار جذاب و هم خیلی دلنشین است. با این مدل آرایش صورت تقریبا همه مدل لباسی را می‌توان ست کرد. رژلبی ملایم و رنگ پوست و همچنین سایه‌ای که به زیبایی با هم ترکیب شده است، ظاهری بسیار دست یافتنی و امروزی را به ارمغان آورده است.

۲۱- رژ لب تمشکی، مژه مصنوعی انبوه و بلند و پوست درخشان
رنگ‌های غنی و پررنگ تمشکی (که معمولا ترکیبی بین قرمز و بنفش هستند) در صورتی‌ که به خوبی و درستی استفاده نشوند، می‌توانند ظاهر بسیار ناگواری به ما بدهند. اما در این آرایش فوق‌العاده، رنگ بری توانسته پدیده‌ای جذاب را برای آرایش صورت مهمانی به‌ وجود بیاورد. چشم‌ها به حالت بسیار تشدید شونده‌ای درشت‌تر نشان داده شده و با مژه‌هایی بلند، به درشتی آن افزوده شده است.

پیشنهادی