آموزش آرایش صورت برای مو مشکی

رمان

آموزش آرایش صورت برای مو مشکی

رنگ موی مشکی بین همه خانم‌ها پرطرفدار است و با یک آرایش صورت زیبا، جذابیت بسیار بیشتری هم به چهره می‌بخشد.خیلی از سلبریتی‌ها برای حضور در مجالس مختلف یا در زندگی شخصی‌ خود، رنگ موی مشکی را به انواع دیگر ترجیح می‌دهند و مناسب با این رنگ آرایش صورت خود را انجام می‌دهند. اگر شما هم طرفدار رنگ موی تیره و مشکی هستید، پیشنهاد می‌کنیم از مدل‌های آرایش صورت حرفه ای و میکاپ مناسب با موهای مشکی شلبریتی ها ایده بگیرید و زیباتر شوید.

کایلی جنر
آرایش لایت با رژلب نود و مژه‌های اکستنشن شده بسیار بولد و بلند که زیبایی این موهای مشکی را نیز بیشتر کرده است.

سلنا گومز
یک آرایش کاملا دخترانه و ملایم با کمی سایه دودی و یک برق لب ساده. البته موها با رنگ مشکی و بافت جلوی سر، به اندازه کافی زرق و برق دار هستند.

ریحانا
این هم یک مدل آرایش چشم بسیار غلیظ و با مدل چشم گربه‌ای و رژلبی بسیار خوشرنگ و نود. آرایش پوست ریحانا با این درخشش جذاب، واقعا فوق‌العاده است و البته موهای صاف و ساده به رنگ مشکی که جذابیت آن بیشتر هم کرده است.

بلا حدید

ساده و ملایم که دقیقا همان ترکیب مناسب و هماهنگ با اجزای چهره بلا حدید است. موهای این سلبریتی تقریبا همیشه به رنگ تیره است.

کیتی پری
کیتی پری را همه با مدل آرایش و استایل عجیب و غریب می‌شناسند، اما خب گاهی هم آرایش‌ها و انواع زیبا و کاربردی را هم می‌توان در او دید که اتفاقا خیلی هم زیبا هستند. مانند این آرایش با خط چشم گربه‌ای و موهای مصری مشکی که او را شبیه کلوئوپاترا کرده است.

پیشنهادی