آموزش آرایش هندی

رمان متجاوز دوست داشتنی

آموزش آرایش هندی

آرایش سبک هندی هم از مدل‌هایی است که برای خانم‌ها جذابیت زیادی دارد، زیرا غلیظ و پر از رنگ است و با سلیقه خانم‌های ایرانی تناسب دارد.سبک آرایش هندی برای مراسم عروسی بسیار محبوب و پرطرفدار است. در این نوع آرایش معمولا از خط چشم پهن و سایه‌ی طلایی و نقره‌ای بیشتر استفاده می‌شود و برای رنگ رژ لب هم، رنگ‌های قرمز و صورتی انتخاب می‌گردد. بنابراین سبک آرایش هندی یک نوع آرایش غلیظ و بسیار مناسب برای عروس‌ها و عروسی‌ها محسوب می‌شود. اگر شما هم مدل‌های اینچنینی را می‌پسندید، بهتر است از مدل‌هایی که در ادامه می‌بینید، ایده بگیرید و بهترینش را برای آرایش صورتتان انتخاب کنید.

این رژلب قرمز تیره و سایه چشم قهوه‌ای درخشان، تناسب بسیار زیبایی دارند و برای هماهنگ شدن با لباس مجلسی خیلی عالی است.

یک آرایش چشم زیبا با خط چشم گربه‌ای و مژه‌های بسیار بلند و فریبنده که البته با مهارت تمام با رژلب صورتی نود هماهنگ شده است و اصول یک آرایش حرفه‌ای را در آن رعایت کرده‌اند.

این خط چشم کشیده و دنباله‌دار خیلی عالی است و باعث بزرگ‌تر دیده شدن چشم‌هایتان خواهد شد. رژلب قرمز از زیباترین و محبوب‌ترین رنگ‌ها برای آرایش صورت در مهمانی‌هاست.

آیشواریا شاید معروف‌ترین بانوی هندوستان باشد که علیرقم همکاری‌های بسیار جدی در سینمای هالیوود، هنوز هم به سنت‌های کشورش پایبند است و از سبک آرایشی آن پیروی می‌کند.

این آرایش صورت با اینکه سبک هندی دارد، اما اصلا غلیظ و بولد نیست. رنگ رژلب صورتی و یک خط چشم زیبا که فقط مژه‌های بسیار بلند و زیبایی دارد. از این مدل زیبا هم حتما ایده بگیرید و در مهمانی‌ها بدرخشید.

آرایش چشم با خط چشم چندتایی و رنگ‌های سایه بولد و رنگارنگ! شاید این رنگ‌ها در سال‌های پیش بین خانم‌های ایرانی رواج داشت، اما هنوز هم در هند از سبک‌های پرطرفدار است.

پیشنهادی