درمان معجزه گر سیاهی زیر بغل

درمان معجزه گر سیاهی زیر بغل

تا حالا شده لباس آستین کوتاه یا تاپی رو برای پوشیدن انتخاب کنید اما بدلیل رنگ تیره ی زیر بغل مجبور بشین از پوشیدنش صرف نظر کنید ؟تمایل افراد برای رفع سیاهی زیر بغل فقط مختص به پوشیدن تاپ و لباسای بندی نیست بلکه این سیاهی تعریق رو در ناحیه ی زیربغل زیاد میکنه که بوی بدی رو هم به همراه داره که در مطلب عرق کردن و بوی بد زیربغل راهکارهایی رو برای کاهش اون بهتون معرفی کردم .امروزم میخوام شما رو به آشپزخونه هاتون هدایت کنم تا درمان سیاهی زیربغل رو پیدا کنید اونم به کمک جوش شیرین.
چرا ناحیه ی زیر بغل تیره میشود ؟
آیا دلایل این سیاهی رو میدونید ؟به غیر از عامل وراثت که یه مساله ی ژنتیکی و خارج از اراده ی ماست بقیه ی موارد ناشی از سهل انگاریه تمام افراده .استفاده ی بیش از حد از دئودورانت ها و اسپری های ضد تعریق و اصلاح بیش از اندازه ی زیر بغل به وسیله ی تیغ از مهمترین عوامل ایجاد سیاهی در این ناحیه میباشد .

عرق کردن و بوی بد زیربغل۲میلیون غدد عرق در سراسر بدن انسان قرار گرفته و بیشترین مکانی که عرق تولید میکنه زیر بغله. عرق تولید شده توسط این غدد حاوی پروتئین ها و اسیدهای چربه که اونو ضخیم تر میکنه و به رنگ شیری یا زرد درمیاره به همین دلیل بعضی لباس ها…
برای رفع سیاهی زیر بغل چه باید کرد؟
ممکنه تا الان به خیلی از درمان های خونگی روو آورده باشین و حتما تا حالا از لیمو ترش ، خیار و حتی سیب زمینی هم استفاده کردین .برای سفیدی زیربغل میتونین از ماسک های سفید کننده هم کمک بگیرین اما توصیه ی من به شما در مرحله ی اول کاهش مصرف دئودورانت ها و اصلاح صحیح زیربغل و در مرحله ی بعد استفاده از جوش شیرینه که میتونه بسیار کاربردی باشه .در ضمن پوست رو هم تحریک نمیکنه و عارضه ای رو در پی نداره.
لایه برداری به کمک جوش شیرین و آب
لایه بردارها یا اسکراب ها سلول های مرده بر روی سطح پوست رو از بین میبرن و به تنفس بهتر پوست کمک میکنند .جوش شیرین و آب یه لایه بردار طبیعی برای روشن کردن پوست زیربغل است .توصیه میشه از این مخلوط هر روز استفاده شود.

تهیه ی یک ماسک خانگی به کمک جوش شیرین برای تیرگی پوست
از مخلوط کردن جوش شیرین به همراه زردچوبه ، آرد نخودچی و آبلیمو یه ماسک طبیعی و خونگی برای رفع سیاهی زیر بغل خود تهیه کنید و به کمک این ماسک باکتری های این ناحیه رو هم از بین ببرید که باعث از بین رفتن بوی بد زیربغل هم میشه .این مخلوط رو روی پوست خود قرار دهید و بعد از خشک شدن با آب شستشو دهید.
جوش شیرین و گلاب جایگزین مناسب دئودورانتها
از مخلوط کردن مقداری گلاب با جوش شیرین یه مخلوط خمیری تهیه کنید و اونو روی پوست خودتون قرار بدین و بعد از خشک شدن با آب بشوئید .گلاب به تنهایی خاصیت لایه برداری داره و بسیار پرکاربردتر از انواع اسپری های شیمیاییه.

جوش شیرین و گلاب جایگزین مناسب دئودورانتها
جوش شیرین و سرکه ی سفید مناسب برای تیرگی های پوست
هر دوتا ماده رو از کابینت آشپزخونتون بردارین و با هم مخلوط کنید تا بصورت خمیری در بیاد .یکم حباب میده که اصلا مهم نیست .سپس مانند موارد قبلی اونو روی ناحیه ی زیر بغل خودتون قرار بدین تا زمانی که خشک بشه و بعد با آب سرد شستشو دهید .

مخلوط آبلیمو و جوش شیرین و رفع تیرگی زیربغل
لیمو دارای اسیدسیتریک است که وقتی با جوش شیرین مخلوط شود به لایه برداری پوست و رفع سیاهی زیربغل کمک میکنه .خمیری که از مخلوط این دو ماده به دست میاد رو روی پوست خودتون قرار بدین و بعد از حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با آب سرد بدن خود را شستشو دهید .

مخلوط آبلیمو و جوش شیرین و رفع سیاهی زیربغل
گفتن یه نکته حائز اهمیته که استفاده از تمامی این درمانها نیاز به زمان داره و یک روزه به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.

پیشنهادی